Targus TSB075US League Backpack – Fits Notebook PCs up to 15.4″
Specifications
General
  Product Type:  Notebook carrying backpack
  Product Material:  Nylon
  Width:  13.8 in
  Depth:  7.5 in
  Height:  17.5 in
  Weight:  2.2 lbs
  Notebook Compatibility:  15.4″
  Features:  Zippered, water bottle holder, padded, adjustable shoulder strap
  Carrying Strap:  Hand grip, shoulder carrying strap
  Color:  Gray, black, red
Original price was: KShs10,000.Current price is: KShs4,999.
Buy Now
Availability: In Stock
Targus TSB075US League Backpack Product Details
Specifications
General
  Product Material:  Nylon
  Width:  13.8 in
  Depth:  7.5 in
  Height:  17.5 in